Mask põhineb savi

Mask põhineb savi 

Siin on 15 toodet.
lehe kohta
Helesinise savi, Lavendel

Omab mägilavendli värsket aroomi. Sisaldab orgaanilist hüdrolaat ning lavendli eeterlik õli, mis omavad regenereerimist toimet, parandavad jumet, aitavad põletikke ja ekseemi ravil.

3,55 €
Läbimüüdud
Hinnaalandus. Mündimask,...

Hinnaalandus kehtivusaja tòttu kuni 18.08.2019. Kosmeetikat saab kasutada ebameeldiva lõhna tekkimiseni (säilitamisaeg + 6 kuud)

1,65 €
Hinnaalandus. Okaspuu mask,...

Hinnaalandus kehtivusaja tòttu kuni 16.08.2019. Kosmeetikat saab kasutada ebameeldiva lõhna tekkimiseni (säilitamisaeg + 6 kuud)

1,55 €
Laos
Kollase savi näomask, Apelsin

Õrn punastus meeldiva tsitruse lõhnaga! Kollane savi sisaldab palju absornebdid, samuti kaaliumi, rauda, mangaani ning palju teisi kasulikke aineid, mis soodustavad toksiinide organismist väljustamist, ennetavad naha vananemist, parandavad vereringet.

3,55 €
Läbimüüdud
Mündimask, valge savist

Omab ergutava mündiaroomi ning jahutavat toimet. Sobiv väga kuuma ilma puhul kasutamiseks! Valge savi (kaoliin) – kõige parem vahend naha puhastamiseks ning erinevate põletike vältimiseks. Koosseisus on kaolinite mineral, seetõttu omab antud mask regenereerimist, toniseerivat ja taastavat toimet, tõstab naha elastsust.

3,55 €
Okaspuu mask, rohelisest...

Omab värsket okaspuu aroomi bergamoti nootidega. Roheline savi sisaldab palju haruldasi mikroelemendid ja mineraalid, omab põletikuvastast ja toniseerivat toimet, kuivatab, puhastab sügavalt poore.

3,55 €
Läbimüüdud
Palmaroosa mask, musta savist

Must savi on parim savi, pärit Vana-Egiptusest. Sisaldab palju kasulikke mikroelemente, puhastab intensiivselt nahka, ahendab poore, stimuleerib naharakkude uuendamist, normaliseerib rasunäärmete töö, tugevdab veresooni.

3,55 €
Läbimüüdud
Toitev savimask, La Belle

Omab fantaastilist, magusat aromaati. Sobib kõikidele nahatüüpidele. Toidab, toniseerib nahka, taastab naha hüdrolipiidi tasakaalu, tõstab elastsust, ei ummista poore. Omab põletikuvastast, noorendavat toimet. Valge savi (kaoliini) koosseisus on kaoliniiti mineraal, mis omab regenereerimist,toniseerivat ja taastavat toimet, tõstab elastsust, normaliseerib...

3,65 €
Läbimüüdud
Toitev savimask, Sidrunhein
1 Review(s)

Omab eksootilist tsitruse aromaati okaspuu kibekas nootidega! Toidab, toniseerib, nahka, taastab naha hüdrolipiidi tasakaalu, tõstab elastsust, ei ummista poore. Sobib rasvale ja probleemsele nahale. Omab põletikuvastast,tugevdavat ja valgendavat toimet

3,65 €
Läbimüüdud
Toitev savimask,Anti-akne

Suurepärane vahend rasva ja probleemse naha hoolduseks, omab unikaalset puhastavat ja antiseptilist toimet! Toidab jatoniseerib nahka, taastab naha hüdrolipiidi tasakaalu, tõstab elastsust, ei ummista poore. Omab põletikuvastast toimet, kaotab postakne jäljed, aitab aknet ja vistrikke leevendada.

3,65 €
Läbimüüdud
Toitev savimask,Cafe Latte
1 Review(s)

Omab fantaastilist kohviaromaati! Toidab, toniseerib nahka, taastab naha hüdrolipiidi tasakaalu, tõstab elastsust, ei ummista poore. Sobib kuivale, tundlikule, küpsele nahale. Valge savi (kaoliini) koosseisus on kaoliniiti mineraal, mis omab regenereerimist,toniseerivat ja taastavat toimet, tõstab elastsust, normaliseerib rasunäärmete töö.

3,65 €
Läbimüüdud

Kataloog

Luba filtrid:

Tarnijaid

PayPal