TEIE KAUBA ÄRASAATMINE

Kohaletoimetamise maksumus hõlmab töötlus-ja postikulusid. Töötluskulud on fikseeritud, samal ajal kui transpordikulud võivad varieeruda sõltuvalt paki kaalust. Soovitame erinevaid tellimusi kokku panna. Meie ei saa kahte erinevat tellimust kokku panna ja  iga paki  kohaletoimetamise eest tuleb eraldi maksta. 

Võimalus järeletulemisega (Tallinn). Ainult eelneval kokkuleppel müüjaga! +372 53660225

Karbid on optimaalse suurusega ja hästi kaitstud.

Tellitud kaubad saadetakse kliendile 1-3, kuid mitte hiljem kui 5 tööpäeva jooksul arve tasumise hetkest.

    Omniva

Omniva pakiautomaadid asuvad väljas ning on avatud ööpäevaringselt. Peale teavitava SMS-i saamist mine pakiautomaadi juurde, sisesta SMS-iga saadetud uksekood ning võta pakk välja ja sulge uks.

 

 

  

SmartPOSTi pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskuste siseruumides ning on avatud kaubanduskeskuste lahtiolekuaegadel.

SmartPOST hind 2,99 EUR kaupa tellides valige endale lähima SmartPOST automaadi asukoht rippmenüüst. Kui pakk on kohal, saabub sinu telefoni unikaalse uksekoodiga SMS-sõnum. Sisesta uksekood ja pakk ongi käes. Pakki hoitakse kuni 7 päeva automaadis. PS! Palun säilita SMS teade kuni 14-päevase tagastusperioodi lõpuni — kauba tagastamisel saad kasutada sama SMS koodi! Juhul kui Sa ei lähe tootele selle aja jooksul järgi, saadetakse toode Argadon Capital OÜ-le tagasi.

Maksimaalsed mõõtmed: 60 cm * 36 cm * 60 cm; maksimaalne kaal: 35 kg.

SAATMINE väljaspoole Eestit

SmartPOST Soome hind 11,00 kaupa tellides valige endale lähima SmartPOST automaadi asukoht rippmenüüst. Kui pakk on kohal, saabub sinu telefoni unikaalse uksekoodiga SMS-sõnum. Sisesta uksekood ja pakk ongi käes. Pakki hoitakse kuni 7 päeva automaadis. PS! Palun säilita SMS teade kuni 14-päevase tagastusperioodi lõpuni — kauba tagastamisel saad kasutada sama SMS koodi! Juhul kui Sa ei lähe tootele selle aja jooksul järgi, saadetakse toode Argadon Capital OÜ-le tagasi.

Maksimaalsed mõõtmed: 60 cm * 36 cm * 60 cm; maksimaalne kaal: 35 kg.

Teised riigid

Eestist välja saame tellimused täita ülekandega maksmisel või kasutades PayPal meetodit.  Transpordihinnad on kehtivad Omniva pakihinnad. Kuni 2 kg pakid saab saata maksikirjaga, mis tuleb üldiselt soodsam kui pakiga saatmine. Suuremad saadetised lähevad paki hinnakirja alusel Omniva lehel. PayPal makse puhul lisandub PayPali teenustasu, mis sõltub riigist.

I tsoon: Euroopa riigid (Austria, Belgia, Bulgaaria, Hispaania, Holland, Iirimaa, Island, Itaalia, Kreeka, Leedu, Läti, Luksemburg, Malta, Moldova, Norra, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rootsi, Rumeenia, Saksamaa, Slovakkia, Sloveenia, Soome, Suurbritannia, veits, Taani, Tehhi, Ukraina, Ungari, Valgevene, Venemaa).

II tsoon ülejäänud riigid

Muud tingimused:

Nädalavahetustel ja riiklikel pühadel ei toimu tellimuste kogumist ja arvete saatmist.

Enamasti jõuab Teie tellimus teile kohale 2-3 päeva jooksul. NB! Eritellimuste korral või kui soovitud kaup on otsa saanud, ei kehti hetkel ülalnimetatud 1-7 päeva, vaid kliendiga võetakse ühendust ja täpsustatakse kauba tellimise ja kohale jõudmise aega.

Kauba tagastamine

Tellijal on õigus tagastada kasutamata ja originaalpakendis kaup müüjale 14 päeva jooksul. Kauba tagastamisega seonduvad kulud kannab tellija.

 

Product added to compare.