Eemaldab õrnalt ja tõhusalt  sarvestunud epiteeli. Tugevdab naha lümfi- ja verevoolu. Leevendab lihaspinget. Stimuleerib naha taastumist.

KOOSTIS: Mineraalne (sulfiidne) ravimuda. Ravimuda on homogeenne pastataoline  tumehall vesiniksulfiidi lõhnaga mass.

 NÄIDUSTUSED:

-  naha hüdrolipiidse tasakaalu taastamine

-  vinnilööve

-  närtsinud näonahk, naha ealised muutused

-  tursed

-  küünte tugevdamine

- peanaha rasunäärmete töö normaliseerimine, kõõm, seborröa

-  juuste tugevdamine, varajane kiilaspäisus, juuste väljalangemine

-  jalgade liighigistamine ja halb lõhn

-  keha vereringe parandamine

-  jalavalu leevendamine

 VASTUNÄIDUSTUSED:

- Rasedus

ägedad põletikuprotsessid ja palavikuseisundid

-  tuberkuloos

-  pahaloomulised kasvajad

-  südame-veresoonkonna haigused

-  ägedad dermatiidid

-  rosaatsea

- individuaalne talumatus

 SULFIIDSE RAVIMUDA MASKI TOIME:

 Tihedas kokkupuutes nahaga avaldab mask sellele aktiivset bioloogilist toimet Tänu heale soojusjuhtivusele, tagab muda kudede sügava soojenemise, mille tulemusel laienevad veresooned, tugevneb lümfi- ja verevool. Verepais on paljude haiguste ja naha seisundi halvenemise peamine põhjus.

Toimides õrnalt kapillaaridele, aktiveerib südame-veresoonkonna talitlust. Just seetõttu tuleb südamehaigetel mudaprotseduure teha väga ettevaatlikult.

 Mineraalsed ja bioaktiivsed ained  tugevdavad raku ainevahetust ja kudede taastumisprotsesse. Tänu naha vereringe ja ainevahetuse aktiveerumisele saavad rakud rohkem hapnikku ja toitaineid, mistõttu intensiivistuvad rakkude uuenemisprotsessid.

Mineraalne muda toimib ka pehme keemilise koorijana. Selles sisalduvad ained lahustavad nahka kogunenud jääkaineid,  eemaldavad surnud naharakud. Tulemuseks on puhas, värske, toonuses nahk,  paranenud nahavärvus ja vähenenud rasune läige .Selles sisalduvatel sooladel on aktiivne osmootiline  toime. Tungides sarvkihti, täpsemini lipiidikihtide vahelisse veekihti, tõstavad soolad vedeliku osmootilist rõhku. Et taastada loomulikku hüdrolipiidset tasakaalu, hakkab vesi epidermise alumistest kihtidest liikuma sarvkihti ja jääb sinna pidama, lahjendades veefaasi ning püüdes normaliseerida soolade kontsentratsiooni.  Tulemuseks on sarvkihi hüdratatsiooni suurenemine ehk veesisalduse tõus. See toime säilib seni, kuni sarvkiht ei ole uuenenud.

 SULFIIDSE RAVIMUDA MASKI KASUTAMISE TEHNIKA:

 NÄOMASKID

 Puhastatud näole panna sobiva temperatuuriga mask, vältides silmade, suu ja ninajuure piirkonda.

 TÄHELEPANU!

 ÄRGE LASKE MASKIL KUIVADA!

Mask on mineraalse koostisega ja bioaktiivne. Olenevalt naha tundlikkusest ja sarvkihi seisundist võib maski peal hoida 10-20 minutit. Mask tuleb maha pesta sooja veega, jäägid eemaldada tooniku või piimaga (vajaduse korral).

Verevoolu tugevnemise tõttu võib tekkida nahapunetus. Seepärast soovitame teha maski vabal ajal, õhtul mitu tundi enne väljaminekut.

Maski soovitatakse teha kuurina: 2 korda nädalas 6 nädala jooksul. Seejärel 3-4 nädalat vahet pidada.

 JUUSTE RAVI JA TUGEVDAMINE, SEBORRÖA, KÕÕM:

Hõõruda puhaste juuste juurtesse. Katta pea kilemütsiga, peale mässida käterätik. Jätta kompress peale 20-25 minutiks. Pesta hoolikalt sooja veega. Juuste pehmendamiseks kasutada palsamit, maski või taimetõmmist. Pärast protseduuri soovitatakse kuivatada juukseid loomulikult, mitte fööniga.

Protseduuri teha 1-2 korda nädalas. Kuur on 8-12 seanssi. Kuuride vahel pidada 30 päeva vahet. Ravi ajal võivad juuksed vähem läikida. Läige taastub pärast kuuri.

 KEHA MASKID JA MÄHKIMISED

Kanda ühtlase kihina puhtale niiskele nahale, välja arvatud rinna- ja dekolteepiirkond. Lõõgastuda ja oodata 10-15 minutit. Pesta maha sooja veega. Pärast protseduuri tugevneb kreemide mõju. Maskil on  tselluliidivastane toime.

TÄHELEPANU: maski ei soovitata pikaks ajaks peale kanda tervele kehale korraga, et vältida verevoolu järsku tugevnemist terves kehas.

 Säilitamine: temperatuuril mitte üle +25С.

Product added to compare.